Category Archives: Móda a styl

Tehotenské oblečenie

Krásna a moderne oblečená môžete byť aj v tehotenstve. Neznamená, že keď sa vám zväčšuje a zaguľacuje bruško, že nemôžete ísť s dobou. Moderné tehotenské blúzky pristanú každej nastávajúcej mamičke a určite mi dáte za pravdu, že bez tehotenských nohavíc si nedokážete těhulkování ani predstaviť.

Elegantné tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenská móda je natoľko rozšírená, že si máte naozaj z čoho vyberať. K dostaniu sú ako tehotenské šaty, tak aj...

Read more

Účesy které se líbí

Už jste odhalili sílu svých vlasů? Ne, nemáme na mysli to, jak dokáží odolávat lámání, ale to, jakou mají skrytou moc. Nejenže jsou přenášenou korunou krásy, ale nám i vědí opticky posouvat věk. Směrem dolů, ale i směrem nahoru – všimli jste si?

Není těžké uhodnout, že většina žen v dospělém věku by raději nosila účes, který léta ubírá. Protože ale vlastní pohled do zrcadla může trochu lhát, resp. lže nás to, že jsme na sebe zvyklé, poradíme vám my. Pokud se...

Read more

4x účes

Čas stužkové neúprosně klepe na dveře a hned po nich přijdou na řadu plesy. Tyto elegantní příležitosti si žádají nejen speciální šaty, kterým jsme se věnovali, ale i upravené vlasy. Sice je můžete svěřit do rukou šikovné kadeřnici a máte o starost méně, ale stále si musíte vybrat, jak váš výsledný účes bude vypadat. Chcete vlasy rozpuštěné, stažené nebo vyčesané nahoru? Máme tu pro každou něco.

Ocas

Znějí vám vlasy v ocase jako pořádně nudný účes? Nemusí to tak...

Read more

Retro účesy jsou IN

Retro účesy jsou IN

Moderní trendy se s velkou radostí opírají o to, co zde již bylo. Proč? Důvodem není nedostatek nápadů aktuální doby, ale šmrnc a nehynoucí klasika minulých dob. Retro inspirace se tak odráží v módě, líčení i při česání a nejlepší je, pokud toto všechno zkombinujete do jednoho celku.

Dnes se budeme ve stylu retro česat, protože možná i vás čeká tematický firemní večírek, nebo prostě chcete zazářit v něčem netradičním. Na vytvoření účesu, který zavání starou, ale...

Read more

Elegantní účesy pro kratší vlasy

Elegantní účesy pro kratší vlasy

Elegantní účesy pro kratší vlasy

Svět účesů toho nabízí opravdu mnoho. Může se však zdát, že myslí hlavně na dlouhovlásky a jejich odrostlé prameny, které lze česat, zakrúcať, vlnit či vypínat … Pokud jste majitelkou kratšího sestřihu, některé účesy pro vás skutečně zůstávají tabu, ale netřeba zoufat. Možností, jak se vyparádit na elegantní příležitost, možná i na stužkovou, je stále dostatek. Třeba jen najít tu pravou inspiraci, která začíná v našem článku.

Celk...

Read more

Máme šikovné tipy na účesy

Kolik námahy vás stojí udělat obyčejný ocas? Počítáme to na pár minut, a to jsme brali v úvahu i česání a poslední kontrolu v zrcadle. Skutečně jedná o maximálně jednoduchý a rychlý tip, co se svými vlasy a plné ulice tohoto účesu to jen potvrzují. Abyste však nezapadly v davu běžných ocasů, máme tu pro vás dva zajímavé tipy. Samozřejmě i s návody, jak na to.

Máme šikovné tipy na účesy

Máme šikovné tipy na účesy

Vyčančajte gumičku
Pamatujete si část Sexu ve městě, kdy Carrie s Burger...

Read more

Připravte si účes jen pomocí fénu

Ať už je pro vás fénování vlasů denní rutinou nebo jen výjimečnou událostí, kvalitní fén by ve vaší koupelnové skříňce neměl chybět. Pokud je skutečně dobrý, vlasy vám nejen šetrně vysuší, ale vytvaruje z nich i přitažlivý účes.

Šetrné fénování
Pokud se děsíte používání žehličky, kulmy či jiných složitých nástrojů na tvarování vlasů, přesto toužíte po pěkném účesu, máme pro vás ideální řešení. Vysoušeč vlasů obsahuje dva jednoduché nástroje – úzký nástavec...

Read more
  • Hide