4x účes

Čas stužkové neúprosně klepe na dveře a hned po nich přijdou na řadu plesy. Tyto elegantní příležitosti si žádají nejen speciální šaty, kterým jsme se věnovali, ale i upravené vlasy. Sice je můžete svěřit do rukou šikovné kadeřnici a máte o starost méně, ale stále si musíte vybrat, jak váš výsledný účes bude vypadat. Chcete vlasy rozpuštěné, stažené nebo vyčesané nahoru? Máme tu pro každou něco.

Ocas

Znějí vám vlasy v ocase jako pořádně nudný účes? Nemusí to tak být, pokud jim vtisknout nápad. S obyčejným ocasem se dají dělat všelijaké věci a hned z toho může být ocas na elegantní příležitost. Vyzkoušejte to například s překládáním pramenů a vytvoříte iluzi zaplétání. Dejte si záležet, aby na vašem elegantním ocase nebyla vidět gumička a můžete vyrazit do společnosti.

Rozpuštěné

Mezi nejžhavější trendy z rozpuštěných vlasů patří nízko posazená cestička a vlny na jednu stranu. Tento účes sklízí úspěchy v Hollywoodu i mezi běžný ženami, a to pro svou jednoduchost a efektivitu v jednom. Postačí vám hřeben na vytvoření cestičky, několik sponek, aby vlasy dobře držely a případně i kulma, pokud chcete, aby se vám vlasy na rameni vlnily. Výsledek je zaručen – jen se podívejte výše.

4x účes

4x účes

Drdol

Stálicemi mezi elegantními účesy jsou drdol i twist. Tyto způsoby zauzlování vlasů však nemají jen jeden jediný návod, jak na ně a můžete vyzkoušet i něco zcela jiného. Drdol neobkrúcajte kolem gumičky, ale jej vytvořte z ocasu, zakroucených pramenů vlasů a rafinovaně přeložených tenkých pramínků. Opět vám pomohou fixační sponky a lak, který zpevní celý výsledek.

Pletenec

Abychom neobešli ani zaplétání vlasů, máme tu další „updo“, tedy účes vyčesaný nahoru. Hlavní roli v něm však hraje cop, který začíná u vlasové cestičce a táhne se po obvodu hlavy. Zvedá tak všechny vlasy nahoru a efektně jejich přidržuje. Bude to chtít cvik, ale na stužkovou můžete dorazit is takovým efektním účesem.

  • Hide